Kredi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Veren Bankalar

Bireysel temel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında devlet bankaları başı çekmektedir. Pandemi kapsamında zor durumda kalan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile devlet destekli olarak verilen ve kişilere erteleme imkanı ile sunulan pandemi devlet destek temel ihtiyaç kredisi halen devam etmektedir. Bireysel temel ihtiyaç kredisi bankaları arasında Ziraat Bankası başı çekmektedir.

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisi devlet tarafından desteklenen kredi türleri arasında yer almaktadır. Pandeminin ilk evrelerinde zorlanan iş gücünü toparlamak ve kişilere destek sağlamak amacı ile oluşturulan ve oldukça revaçta olan bu kredi türü, ertelemeli olması sebebi ile birçok vatandaş tarafından kullanılmıştır. 36 aylık vadeleri ve 6 aylık erteleme seçeneği sunması sebebi ile tercih ediliyor. Halen bu kredi türü için internet üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapılabiliyor. Ziraat Bankası’nın internet sitesinden 10.000 TL’ye kadar kredi kullanımı yapabilmek mümkün.

İlginizi Çekebilir :Evlilik Kredisi Veren Bankalar – Faizsiz (Devlet Destekli)

Halkbank Temel İhtiyaç Kredi Kullanımı

Halkbank temel ihtiyaç kredi kullanımı 10.000 TL’ye varan kredinin 36 aylık taksitlendirme imkanı sunması ile gerçekleşmektedir. Bir devlet bankası olduğu için Halkbank da bu krediyi vatandaşların daha rahat bir biçimde ihtiyaçlarını karşılamaları amacı ile oluşturmuştur. Temel ihtiyaç kredisi, oldukça esnek kredi şartlarına bağlıdır ve paraya ihtiyacı olan kişiler bireysel temel ihtiyaç kredisi bankaları arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir :32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka Listesi

Vakıfbank Bireysel İhtiyaç Destek Kredisi Seçeneği

Vakıfbank bireysel destek kredisi de diğer devlet bankaları gibi vatandaşın yararını gözeterek düşünülmüş, temel ihtiyaçları kapsayacak şekilde uzun vadelerde küçük taksitler ile ödeme yapılabilecek kredi çeşididir. Halkbank ve Ziraat Bankası’nda olduğu gibi Vakıfbank’ta da 10.000 TL’ye varan kredi kullanım imkanından faydalanılabilir. Pandemi kapsamında süren bireysel temel ihtiyaç kredisi bankaları arasında yer alan Vakıfbank, yapmış olduğu açıklamaya göre bu uygulamaya biraz daha devam edecektir.

Pandemi döneminde sunulan bu destek paketinden yararlanmak için bu üç bankadan herhangi birisine başvurabilir ve kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde anında hesabınıza yatan para ile kullanım yapmaya başlayabilirsiniz. Süreç 24 saati bulabilmektedir.

İlginizi Çekebilir :Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu