Kredi

Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar

Doğum kredisi için bankalar çalışma hayatı bulunan kadınların doğum iznine ayrıldıklarında ihtiyaçlarını karşılayabilmekleri için bir fırsat sunmaktadırlar.

Doğum borçlanması için kredi kullanımı geçen zaman dilimlerinde emeklilik sürecinin olumsuz etkilenmesinden kaynaklı olarak ödenmesi gereken sosyal güvenlik kurumu primlerinin kredi ile borçlanmak suretiyle ödenmesi ve mağdur edilmemesi için uygulanan bir hizmettir.

Doğum Borçlanması için Kredi Veren Güncel Banka İsimleri Nelerdir?

Doğum kredisi veren bankalar sırasıyla;

Bankalar aracılığı ile alınan doğum borçlanması kredisi ödemeleri şu yolla yapılmaktadır:

  • Sosyal güvenlik kurumlarının anlaşmalı bulunduğu bu bankalar aracılığı ile
  • En yakında bulunan PTT şubeleri aracılığı ile
  • Bankaların online bankacılık işlemleri ya da ATM alanları kullanılarak yapılabilmektedir.
Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar
Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar

İlginizi Çekebilir: 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Halkbank Doğum Borçlanması Kredisi Nasıl Alınır?

Halkbank doğum kredisi almak farklı avantajları beraberinde getirmektedir.% 1.95 faiz oranı üzerinden doğum borçlanması için kredi alabilmeyi fırsatı sunan Halkbank, 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır.

Doğum borçlanması için kredi en üst limit olarak 75.000tl vermekte ve herhangi bir şekilde dosya masrafı sunmamaktadır. Yapılan başvuruların kabul edilmesi sonrasında ödemeler bir esneklik taşır. Ödemelere yönelik yapılacak yatırma zaman dilimleri de detaylı bir şekilde görülmektedir.

Denizbank Doğum Borçlanması Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank doğum kredisi almak için herhangi bir şekilde kefil şartı aranmamaktadır. Yapılacak olan ilk ödeme bir ay ertelendikten sonra başlatılabilmektedir. En fazla 84 aya kadar vade imkanı sunan DenizBank, başvurular sırasında gerekli belgelerin bankaya getirilmesini istemektedir.

Ziraat Bankası Doğum Borçlanması Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat bankası doğum kredisi almak için online bankacılık sistemleri kullanılabilir. Direkt olarak en yakın bölgedeki Ziraat Bankası şubesi ziyaret edilebilir. Mobil uygulamanın yanı sıra telefon aracılığı ile müşteri hizmetleri aranarak konu hakkında ön başvuru işlemleri başlatılabilir. Başvurunun tamamlanabilmesi ve belgelerin teslim edilebilmesi için bizzat şubelere gidilmesi gerekmektedir. Alınan tutar ile birlikte istenen miktarda sosyal güvenlik kurumu prim ödemeleri yatırılabilir.

İlginizi Çekebilir: Evlilik Kredisi Veren Bankalar – Faizsiz (Devlet Destekli)

QNBFinansbank Doğum Borçlanması Kredisi Nasıl Alınır?

QNBFinansbank doğum kredisi almak online ya da mobil uygulamalar aracılığı ile yapılacak başvurular neticesinde işlemler başlatılmaktadır. 60 ay’a kadar vade imkanı sunmaktadır.

 

Vakıfbank Doğum Borçlanması Kredisi Nasıl Alınır?

Vakıfbank doğum kredisi almak farklı fırsatları da beraberinde getiriyor. Ön başvuru niteliğinde bankaların müşteri hizmetleri numarası aranarak bilgi verilebilir. Sms yolu ile başvuruda bulunulabilir.

Doğum borçlanması için kredi başvuruları neticesinde belirlenecek olan aylık vade ödemeleri doğrultusunda faiz oranları da değişmektedir. En az faiz oranı tutarı Vakıfbank üzerinden yapılan kredi alımlarında 1.9 civarında belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir: Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu