Kredi

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya masrafsız kredi özellikle son zamanlarda mevcut koşullar sebebi ile yüksek faiz oranlarından faiz sağlayan bankaların vatandaşları bir nebze olsun rahatlatmak için kaldırmış olduğu masrafları ifade eder. Ek masraflar ya da dosya ücreti ödemeden kredi kullanmak için birçok banka destek sunmaktadır. Dosya masrafı olmadan kredi seçeneğinden birçok banka aracılığı ile yararlanabilir.

Ziraat Bankası Dosya Masrafsız Kredi Seçeneği

Ziraat dosya masrafsız kredi bir devlet bankası olması ve özel iştirak bankalarına kıyasla çok daha düşük faiz oranlarından müşterilerine kredi sağlıyor olması sebebi ile tercih edilir. 50.000 TL’ye varan krediyi %1.63 kredi faiz oranı kullanarak Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığı ile başvurabilir ya da doğrudan internet şubesi aracılığı ile başvuru yapıp sonucu bekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası Dosya Masrafsız Kredi Seçeneği

İş Bankası dosya masrafsız kredi seçeneği belirli dönemlerde yapılan kampanyalarda kaldırılıyor olsa da aktif olarak sağlanan kredi paketlerinde cüzi miktarda dosya masrafı İş Bankası tarafından konulmaktadır. Ancak daha sonra yapılan başvurular ile ödenen dosya masrafının geri alınması mümkündür. Bu bilgiye göre 1.75’ten başlayan faiz oranları ile 36 aya varan seçenekler ile kredi kullanımı İş Bankası aracılığı ile yapılabilir. 521 TL’lik dosya masrafı ise daha sonra yapılacak başvuru ile geri alınabilir. Dosya masrafı olmadan kredi genelde devlet bankalarının kampanyalı dönemlerinde söz konusudur.

İlginizi Çekebilir :3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

CepteTEB İhtiyaç Kredisi

CepteTEB kredi rakiplere kıyasla daha fazla müşteri çekmek amacı ile TEB’in yapmış olduğu kampanyalar arasında bulunmaktadır. Dosya masrafının son derece az olduğu banka, 3 ay ertelemeli olarak 100.000 TL’ye varan krediyi sağlayabilmektedir. Dosya masrafı olmadan %2.26’lık faiz oranı ile siz de kredi kullanımını TEB’in mobil şubesi aracılığı ile kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafsız

QNB Finank dosya masrafsız kredi düzenli olarak yürütülen kampanyalar ile sağlanmaktadır. 30.000 TL’lik krediyi %2.08 faiz oranı ile 1272 TL’lik taksitler halinde 36 ay ödeme yapabilirsiniz. Dosya masrafı olmadan kredi veren bankalar arasında QNB Finansbank, en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir :Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır 2021

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu