Banka

Finans Yıldızı Özellikleri ve Başvuru

Finans Yıldızı sistemi Finansbank tarafından geliştirilen bir proje olmak üzere, özellikle hesabından toplu şekilde nakit akışı yaşayan kişilerin sıklıkla kullandığı platformlar arasında yer almaktadır. Finans yıldızı sistemi, ara yüz olarak son derece geliştirilmiş bir proje olmakla beraber, kişinin daha önce sisteme kayıt etmiş olduğu kişilere birkaç tık ile hızlı şekilde para gönderimi yapabilmesinden döviz transfer işlemlerine kadar gün içerisinde bizi uğraştıracak birçok işin hızlı şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Finans yıldızı ile Hangi İşlemler Yapılır?

Finans yıldızı işlemleri birçok farklı üründe gerçekleşebilir. Çek işlemleri, özellikle KOBİ ve diğer büyük firmaların en çok kullandığı özellikler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra sistem toplu havale ve EFT yöntemine sahip olduğu için özellikle çeşitli firmaların maaş gibi toplu ödemelerinin bulunduğu zaman aralığında Finans yıldızı ile ödeme yapmak çok büyük ölçüde kolaylaşmaktadır. Finansbank’ın geliştirmiş olduğu bu sisteme üye olmak internet sitesi aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

İlginizi Çekebilir :Bank Pozitif Kredi Başvurusu Yapma 2021 Nasıl Yapılır

Finans Yıldızı Nasıl Üye Olunur?

Finans yıldızı üye olmak için internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Finans yıldızı sistemi, hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için ara yüz kullanmaya imkan sağlamaktadır. Sisteme istediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabileceğiniz ve ofislerinizin hepsinin entegrasyon halinde sürekli olarak çalışabileceği bu sistem, büyük firmalar tarafından daha fazla kullanılmaktadır.

Ödemelerimin Takibini Finans Yıldızı ile Yapabilir Miyim?

Finans yıldızı ödeme takibi firmanın ara yüzü sayesinde çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ödeme vadesi geldiğinde tanımlı hesaptan belirtmiş olduğunuz adetteki kişiye toplu ödeme gerçekleştirilebilir ve aynı zamanda senet gibi işlemleri de bu sistem aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. ‘Ödemelerim’ kısmından oldukça basit bir şekilde daha önce yaptığınız ödemeleri, ulaşma durumlarını ve banka ile ilgili tüm süreçleri de görüntülemek mümkündür. Finans yıldızı sistemi, Finansbank’ın yaptığı projeler anlamında işlevsel olarak kendini en geliştirmiş olan proje olarak kabul edilebilir. Ödemelerin takibi yapılabileceği gibi, birçok kullanıcıya tanımlanmış olmuş olması nedeni ile muhasebe işlemleri de buradan yapılabilmektedir. Siz de bu sisteme dahil olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Denizbank Üretici Kart Başvurusu, Şifre Alma ve Yapılandırma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu