Genel

Gelecek Varlık Borç Sorgulama TC ile Nasıl Yapılır?

Gelecek Varlık borç sorgulama işlemi doğrudan Varlık Şirketi’ne atmış olduğunuz mail aracılığı ile öğrenilebilir. Bankalar ile işlem yapılamadığında pek çok kişi Varlık Şirketleri ile beraber çalışmayı ve bu sayede para akışı sağlamayı amaçlamaktadır. Bankalara göre daha yüksek faiz oranları ile çalışmakta olan varlık şirketleri, kişilere kredi ve diğer bankacılık ürünlerini sağlarlar. Bunun yanı sıra ödenmemiş olan borçlar da varlık şirketlerine devredilebilir ve buradan tahsil edilebilirler. Gelecek Varlık TC ile borç sorgulama, son derece kolay bir şekilde yapılabilir.

TC ile Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gelecek Varlık TC ile borç sorgulamak için doğrudan Gelecek Varlık internet sitesine girip en üst sekmede yer alan ‘Borç Sorgulama’ kısmına tıklayabilirsiniz. Adınız soyadınız, cep telefonunuz ve TC kimlik numaranız gibi bilgileri yer alıp telefon ile doğrulama yaptıktan sonra herhangi bir şirketin varlık şirketine devredilmiş borcu olup olmadığını buradan çok kolay bir şekilde görüntüleme yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek çok kolay olsa da şirkete mail yolu ile de işlem gerçekleşebilir.

İlginizi Çekebilir : Trendyol Maxi Puan Kullanımı Nasıldır? Ödeme Şekli 2021

Gelecek Varlık E-mail Yolu ile Borç Sorgulama

Gelecek Varlık email ile borç sorgulama Gelecek Varlık TC ile borç sorgulama işleminden aha meşakkatli olarak gerçekleşir. Çünkü şirket görevlisinin bu aşamada mailinize cevap dönmesi uzun bir zaman dilimi alabilir. Info@gelecekvarlik.com.tr adresinden TC kimlik numaranız isim ve soy isim gibi bilgileri yazarak dönüş bekleyebilirsiniz. Ortalama olarak 5 iş günü içerisinde şirketin maillere geri dönüş yaptığı bilinmektedir.

Gelecek Varlık Borç Ödenmezse Ne Olur?

Gelecek Varlık ödenmemiş borç olması halinde düzenli olarak borçlarınıza faiz gelir ve sürekli olarak şirket yetkilileri tarafından aranarak borcunuzun ifasına zorlanırsınız. Bu durum hem can sıkıcı bir durum olmakla beraber, Varlık Şirketi’nin sizin için belirttiği sürede ödeme yapılmaması halinde borç yasal faizi ile beraber, icra yolu ile sizden tahsil edilebilmektedir. Fiba iştiraki olan Gelecek Varlık’a kolay bir şekilde ödeme yapılabilir.

Gelecek Varlık Borç Nasıl Ödenir?

Gelecek Varlık borç ödeme işlemi görevli sizi aradığında vereceği adrese mevcut borcu gönderip dekont ilettikten sonra gerçekleşmektedir. Gelecek Varlık TC ile borç sorgulama işleminden sonra borç aynı gün içinde ödenebilir.

İlginizi Çekebilir :İş Bankası İnternet Alışverişi Açma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu