Kredi

ING Bank Hoş geldin Faizi Hesaplama Nasıl Yapılır?

ING Bank Hoş geldin faizi hesabı bankanın mobil uygulamasını kullanarak ING Bank müşterisi olan kişiler için geliştirilmiş olan ve halen devam etmekte olan bir kampanyadır. %18 faiz oranı ile ING Bank’ın en çok sevilen hesaplarından Turuncu Hesap uygulamasına dahil olan kişiler INGBANK Hoş geldin faizi alabilmektedirler. Hesaplama, doğrudan ING Bank’ın internet sitesinden çok basit bir şekilde yapılabilir.

Faiz Hesaplama Nasıl Yapılır?

ING Bank Hoş geldin faiz hesabı yatırdığınız para üzerinden gerçekleşmektedir. Hoş geldin faizi ile beraber 3 ay paranızı vadeli hesapta tutmanız halinde bu vade sonunda %18’lik faiz getirisinden faydalanabilmeniz mümkündür. Örneğin, 5000 TL’lik bir paranın vadede beklemesi durumunda %1 normal %17’de ekstra faiz uygulaması ile faiz kazanmak mümkündür. Yalnızca Türk Lirası değil, döviz usulü ile de bankaya mevduat hesabı açılabilmektedir.

Müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak ortalama faiz hesabınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu faiz miktarını kazanmak için görüntülü görüşme esas alınmaktadır.

ING Bank Hoş geldin Faizi Hesaplama
ING Bank Hoş geldin Faizi Hesaplama

İlginizi Çekebilir: Halkbank Mevduat Faiz Oranları Ne Kadar? Hesaplama

Turuncu Hesap Açtım, Hoş geldin Faizi Var mı?

Hoş geldin faizi şartları arasında internet şubesi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüntülü bir şekilde görüşme yolu ile sıfırdan hesap oluşturmak bulunmaktadır. Bu yol ile yeni ING müşterisi olan vatandaşlar ING Hoş geldin faizi seçeneğinden yararlanabilmektedir. Aksi halde tek başınıza açmış olduğunuz hesaplar için Hoş geldin faizi seçeneğinden yararlanmak mümkün değildir.

İlginizi Çekebilir: 32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka Listesi

ING Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

ING Turuncu hesap açmak ve bu sayede de bankanın mevduat müşterilerine sağlamış olduğu avantajlı faiz oranlarından faydalanmak için ING Bank’ın internet sitesine girip ‘Turuncu Hesap’ menüsüne tıklayabilir ve daha sonra ‘Hemen Başvur’ seçeneğine tıklayabilirsiniz. Başvuru formu doğru şekilde doldurulduktan sonra müşteri hizmetlerine görüntülü şekilde bağlanarak ilk defa ING Bank müşterisi olabilirsiniz. Bu aşamadan sonra 3 aylık vade süresince Hoş geldin Faizi seçeneğinden faydalanmak mümkün olmaktadır. ING Hoş geldin faizi sebebi ile birçok kişi bu banka aracılığı ile mevduat yapmayı tercih etmektedir. Siz de bu yöntem ile ING’nin müşterisi olabilir ve turuncu hesap kampanyasına dahil olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Deva Finans Senetli Kredi Nasıl Alınır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu