Genel

Mediamarkt Denizbank Kredi Başvurusu SMS Numarası

Medimarkt Denizbank kredisi Mediamarkt ve Denizbank’ın ortaklaşa geliştirdiği sistemler arasınde yer almakla beraber, devlet tarafından elektronik ürünlerde taksitlendirme seçeneğinin olmamasının, Denizbank kredisi aracılığı ile yapılması olarak adlandırılabilir. Mediamarkt Denizbank kredi başvurusu bizzat Mediamarkt’ın internet sitesinden yalnızca birkaç dakika ayırarak gerçekleştirilebilmektedir.

Medimarkt Aracılığı ile Denizbank Kredi Başvurusu Yapma

Mediamarkt aracılığı ile Denizbank kredisi yalnızca Denizbank’tan alacağınız krediyi Mediamarkt işlemlerinde kullanmanızı ve alacağınız ürünü taksitlendirmeye yaramaktadır. Yüksek fiyatlı elektronik ürünler alacaksanız, iki markanın iştirakı kişilere oldukça büyük bir ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Mediamarkt’ın internet sitesine girip ‘Hemen Başvur’ seçeneği ile bilgileri doldurabilir ve daha sonra Medimarkt’tan alışveriş yaparak faturayı en yakın Denizbank şubesine götürerek kredinizi kullanabilirsiniz. İşlemler yaklaşık 5 dakika sürmektedir.

İlginizi Çekebilir : Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

Medimarkt Denizbank ile Cep Telefonu Alma

Mediamarkt Denizbank kredisi ile cep telefonu hızlı bir şekilde kredi kullanımı gerçekleştirilerek yapılabilir. Ancak bunun için satın alacağınız elektronik ürünün fiyatına dikkat etmek gerekmektedir. 3500 TL’nin üzerindeki cep telefonlarında 3 aylık vade imkanı sunulurken, bu rakamın altındaki ürünlerde 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Ayrıca bilgisayar ve diz üstü ürünlerinde de 12 aya kadar taksitlendirme imkanı yapılabilmektedir. Mediamarkt Denizbank kredi başvurusu, internet sitesinden 5 dakikalık süre zarfı içerisinde gerçekleşebilmektedir.

Medimarkt Denizbank Kredi Onayı Alma

Medimarkt Denizbank kredi onayı alma yaklaşık 5 dakikalık bir süre zarfı içerisinde gerçekleşmektedir. Kredi onayı almadan Medimarkt üzerinden alışveriş yapılamaz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız 5 dakikalık başvuru işlemi sonrasında tarafınıza kredi kullanımı yapıp yapamayacağınıza dair bilgi verilmektedir. Bu aşamada diğer işlemlere devam edebilmek için Denizbank’tan Mediamarkt için yapmış olduğunuz kredinin onaylanmış olması gerekmektedir. Daha sonra alışveriş yapabilmek için uygun konuma geçebilirsiniz. Bu bilgi sonrasında Mediamarkt üzerinden yapacağınız alışverişin faturasını alabilir ve daha sonra en yakın Denizbank şubesine giderek kredi kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Yalnızca bu adımları takip ederek Mediamarkt Denizbank kredi başvurusu işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede ödemeleri doğrudan Denizbank üzerinden gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

İlginizi Çekebilir : Evlilik Kredisi Veren Bankalar – Faizsiz (Devlet Destekli)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu