Kredi Kartı

Shop And Fly Nedir, Özellikleri ve İletişim

Shop and Fly uygulaması Garanti Bankası’nın seyahat sever müşterileri için uygulamış olduğu kampanyalar arasında yer almaktadır. Harcamış olduğunuz kredi kartı TL’lerini mil olarak geri kazanabileceğiniz ve uçuş işlemleri sırasında millerinizi kullanabileceğiniz bu sistem, sıklıkla uçak kullanan Garanti Bankası müşterilerinin tercihleri arasında yer almaktadır. Shop and Fly Garanti, oldukça avantajlı özelliklere sahiptir.

Shop And Fly Avantajları Nelerdir?

Shop and FLY avantajları arasında rakip firmalara kıyasla daha yüksek miller kazanma imkanı bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz her 1 TL değerindeki alışveriş için 1 mil kazanacağınız bu sistem aynı zamanda milleri biriktirmeden uçabilmenize de olanak sağlar. Bu sayede;

  • Herhangi bir firmaya bağlı kalmaksızın dilediğiniz hava yolu firması ile seyahat
  • Daha önce harcamış olduğunuz paraların geri dönüşü olarak mil yolculuğu
  • Alan vergisini mil ile ödeyebilme avantajı

Gibi özellikleri de bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Garanti BBVA Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Shop and Fly Yurt Dışı Alışverişi Yapmak Mümkün Mü?

Shop and Fly yurt dışı alışverişi yapmak Garanti Bankası’nın sağlamış olduğu kart ile mümkündür. Yapmış olduğunuz alışverişlerinizden 1.25 mil her 1 TL için kazanabilir ve daha sonra bu milleri uçarken kullanabilirsiniz. Shop and Fly Garanti, bu açıdan sizin için son derece avantajlı olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra American Express özellikli kartlarda 1.5 mil 1 TL başına hesaplanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Garanti Bankası Dekont Alma Nasıl Yapılır (yöntemler)

Shop and FLY Nasıl Başvuru Yapılır?

Shop and Fly kredi kartı başvurusu internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Garanti’nin sıklıkla kullanılan kredi kartlarından birisi olan Shop and Fly için internet şubesi üzerinden başvuru yapabilmek mümkündür. Telefon numaranız ve TC kimlik numaranızdan sonra sizden doldurmanız beklenen veriler doldurularak Garanti Bankası’nın havuzuna gönderilir. Bu havuzda yapılan inceleme sonucu eksik verinin bulunması halinde en yakın şubeden aranarak konu ile ilgili bilgilendirilir, eksik verinin olmaması halinde Shop and Fly Garanti sistemine dahil olabilirsiniz.

Başvuru 48 saatlik bir süre zarfı içerisinde tamamlanmakta, genellikle sonuç SMS ve mail yolu ile kişilere kolay bir şekilde bildirilmektedir. Başvuru işlemi oldukça kısa sürer.

İlginizi Çekebilir: Shop And Fly Nedir, Özellikleri ve İletişim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu