Banka

TEB Bakiye Sorgulama SMS ile Nasıl Yapılır?

TEB bakiye sorgulama bankanın TEB mobil uygulamasını indirerek, müşteri hizmetlerini arayarak, ya da doğrudan SMS ile bakiye sorgulama yolu ile öğrenilebilmektedir. Bankada mevcut hesapta biriken para bakiye olarak adlandırılmakla beraber hem vadesiz hem de vadeli hesaplarınız aracılığı ile SMS yolu ile çok kolay bir şekilde sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bakiye sorgulama SMS yolu ile aşağıdaki şekilde gerçekleştirilmektedir.

  • 4766 TEB’in SMS ile belirlenen numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. BAKIYE yazdıktan sonra 4766’ya SMS gönderilmesi halinde vadesiz hesaptaki bakiyenizi banka size söylemektedir.

TEB ATM Aracılığı ile Bakiye Sorgulama

TEB Atm aracılığı ile bakiye sorma işlemi, size en yakın TEB ATM’sinden ya da ortak ATM’lerden ödenen küçük bakiyeler ile yapılabilmektedir. ATMye kartınızı taktıktan sonra şifrenizi girmeniz gerekmekte ve daha sonra şifre işlemlerinden sonra ‘Hesap bakiye görüntüleme’ seçeneğine tıklayarak hesabınıza yatan parayı görebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra diğer banka ATM’lerinden de küçük miktarlarda komisyon ödeyerek bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (0850 200 0 666)

TEB Çağrı Merkezi Aracılığı ile Bakiye Sorgulama

TEB Çağrı merkezi aracılığı ile bakiye sorgulamak için bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. TEB bakiye sorgulama SMS yolu ile çok kolay bir şekilde gerçekleşebileceği gibi, SMS doğrulaması bulunmuyorsa bankayı arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz de mümkündür. 0850 222 06 66 numaralı çağrı merkezi hizmetleri ile iletişime geçebilir ve bakiyenizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

CepteTEB ile Bakiye Sorgulama İşlemi

Ceptebep ile bakiye sorgulama işlemi için TEB bankasına üye olmanız gerekmektedir. Cepteteb üye olan kişilerin cep telefonları aracılığı ile uygulamayı indirmeleri için fırsat sağlamaktadır. Üyeliğinizi sağladıktan sonra, aktif cep telefonu ile doğrulama yaparak son derece kolay bir şekilde TC kimlik numarası ve şifreniz ile beraber uygulamaya girebilir ve farklı banka şubelerinde olan hesaplarınızı ve bu hesaplarda olan bakiyenizi kısa süre içerisinde görüntüleyebilirsiniz. TEB bakiye sorgulama SMS yolu ile gerçekleştirmeyecek olanlar için her bilgiye kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak bir yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntemle bakiye sorgulama gerçekleştirilebilir.

İlginizi Çekebilir :Shop And Fly Nedir, Özellikleri ve İletişim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu